Напередодні новорічно-різдвяних свят кожен намагається прикрасити свій будинок, придати йому зовнішній антураж та урочисту атмосферу.

Оригінально облаштувати інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка, але і різноманітні тематичні композиції.

З метою створення святкового настрою, розвитку творчих здібностей дітей, виявлення талановитої учнівської молоді та формування в учнів дбайливого ставлення до природи, в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т.Г. Шевченка проведено виставку-конкурс "Новорічна композиція".

На конкурс представлено багато поробок, які діти готували самостійно і разом з батьками.

Кожна робота неповторна та особлива, адже кожна родина залишила в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Кращі роботи учнів відправлено на міський конкурс.