Онлайн навчально- методичний семінар вчителів географії на тему «Формування ключових компетентностей до розвитку пізнавальних інтересів учнів у процесі проведення нестандартних уроків з географії»

«Якщо бути занадто логічним, зробити відкриття неможливо. Тільки ті, хто розпочинають абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого». 27 лютого в ЗОШ 2 їм. Т.Г. Шевченка відбувся онлайн навчально- методичний семінар педагогічної спільноти вчителів географії на тему «Формування ключових компетентностей до розвитку пізнавальних інтересів учнів у процесі проведення нестандартних уроків з географії». Адміністрацією закладу була представлена відеопрезентація школи. Вчитель географії Мирослав Данашевський поділився досвідом роботи із застосування нестандартних форм навчання на своїх уроках, їх видами, принципами та ознаками нестандартного уроку. Ознайомив присутніх із нетрадиційними формами проведення занять та сучасними педагогічними прийомами. Учасники семінару взяли участь в розвʼязуванні асоціативної головоломки- кроссенс.Консультант ЦПРПП Галина Яцейко підвела підсумки семінару про використання нестандартних уроків їх переваги та недоліки.