Педагогічна рада «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

30 січня 2024 року відбулася педагогічна рада на тему «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти: здобутки, проблеми та шляхи їх вирішення».

Педрада актуалізувала питання внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Створити внутрішню систему — стратегічне рішення закладу освіти. Воно може допомогти поліпшити його загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо її ефективного та сталого розвитку. Внутрішня система — це інструмент, який дасть змогу розвивати заклад, забезпечить і налаштує процеси його освітньої діяльності.

Кожна творча група провела комплексне вивчення за чотирма напрямками:

-       освітнє середовище

-       система оцінювання освітньої діяльності учнів

-       система педагогічної діяльності

-       система управлінської діяльності.

Учасники здійснили  аналіз стану функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі, мали змогу з’ясувати, чи ефективна система, знайти в ній слабкі місця та удосконалити освітні та управлінські процеси, проаналізувати тенденції в освітній діяльності.

Розробили картку виконання поставлених завдань на наступний рік.

У заключному слові в.о. директора Мигович К. В. наголосила на важливості спільних кроків для досягнення головного – підвищення якості освіти в закладі. Педагогічна рада дала матеріал для роздумів та пошуків.

undefined