Перемога у ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв

Перемога у ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Різдвяна Україна" м. Київ.

Вітаємо учениць 8 - Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка Шкобу Ніколетту та Палац Яну, які здобули перемогу у ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Різдвяна Україна" м. Київ. У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" Шкоба Ніколетта отримала найвищу нагороду Гран-Прі та відзнаку Міністерства культури та інформаційної політики України за збереження традицій, культурної спадщини. У номінації "Образотворче мистецтво" ІІІ вікова категорія Палац Яна нагороджена дипломом І ступеня. Вітаємо дівчат та їх керівника Яну Олаг (викладачку МЦДЮТ) з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!