Пізнавальний турнір  «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

Пізнавальний турнір «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

«Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають».

Віктор Хільчук

З учнями 8-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка було проведено пізнавальний турнір на тему «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!» з предмету фінансова грамотність.

Мета турніру: надихнути дітей дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес. У ході заходу учні закріпили знання з фінансової грамотності, проявляли творчу ініціативу, мислення. Знання з математики допомогли підрахувати грошові здобутки, а робота в командах - сформувати ділові якості та вміння розподіляти ролі при вирішенні завдань пов’язаних з грошима.

Результати турніру оцінювались грошовим еквівалентом, за сумою зароблених коштів було визначено переможців. Усі учні виконували завдання з захопленням та інтересом. Під час проведення турніру було цікаво, весело та пізнавально.