Профорієнтаційна бесіда представника Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

7 березня 2024 року представник Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провела профорієнтаційну бесіду із учнями 10-11 класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 2 ім. Т.Г.Шевченка.  Розповіла про те,що до Національної академії на навчання приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років (в тому числі і ті, яким виповнюється 17 років у рік вступу), які здобули повну загальну середню освіту.

Випускник: отримує кваліфікацію – офіцер тактичного рівня Державної прикордонної служби України, ступінь бакалавра за відповідною спеціальністю, присвоюється первинне військове звання офіцерського складу – лейтенант, та призначається на первинні посади осіб офіцерського складу. Доступно розповіли про напрямки підготовки, та показали відео сюжет про Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.