Профорієнтаційний захід Мукачівського державного університету та Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка "A way to success with English: A Career Guidance Day "

21 березня учні 11 класу взяли участь у спільному профорієнтаційному заході Мукачівського державного університету та Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка "A way to success with English: A Career Guidance Day ".

Метою заходу було вдосконалення комунікативних навичок учнів. Майбутні випускники школи відвідали англомовні інтерактивні воркшопи з викладачами та спеціалістами в галузі англійської мови, економіки, фінансів та технологій.

Дякуємо всім учасникам заходу за проведену роботу, яка дала можливість для учнів у виборі сфери діяльності, а в ній професії, яка б відповідала їх здібностям і можливостям, сприяла розвитку професійних нахилів та інтересів.