Проєктна діяльність - як засіб розвитку навчального процесу в початковій школі .

Проєктна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів.

Робота над проєктом надихнула учнів 2- А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка шукати нову інформацію та віднаходити багато відповідей на запитання для обговорення теми "Підготовка диких тварин до зими". Учні стали винахідливішими та зробили освітній процес інтенсивнішим та цікавішим. Залучили до проєктної роботи своїх батьків і друзів. Всі учасники проєкту дізналися неймовірно цікаві факти про життя звірів у лісі.