"Птахи – друзі нашого дитинства"

Птахи – друзі нашого дитинства, вісники радощів, вірні наші помічники, захисники лісів і полів , садів і городів. Птахи – це краса і таємниця.

Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Це час активного повернення пернатих у рідні краї.

На допомогу маленьким друзям-пташкам прийшли учні-шевченківці 3-В класу, які в зимовий період підгодовували птахів, а у весняний час в очікуванні пернатих, розвісили «пташині будиночки» та багато смаколиків, зроблених власноруч, у шкільному парку.

Тому з надією, добром та щирістю в серці діти будуть спостерігати як птахи оселяються в нових будинках, охороняють шкільний парк від різних шкідників, примножують свої пташині родини, розважають всіх дзвінким щебетанням.

undefined