Робити хороші справи - завжди на часі!

Довіра до ближнього є одним з наріжних каменів у час закладення і побудови суспільства. Жодні співпраця, об'єднання чи людський зв'язок неможливі без цього акту віри. Довіра до ближнього є одним з наріжних каменів у час закладення і побудови суспільства. Жодні співпраця, об'єднання чи людський зв'язок неможливі без цього акту віри, який полягає в тому, щоб довіряти іншим. Це дозволяє нам об’єднувати зусилля, йти вперед у всіх сенсах.

Пишаємось, що у переважній більшості нашого колективу, серед нашої шкільної батьківської спільноти та учнів склались такі Стосунки. Це дозволяє робити важливі справи, направлені на покращення комфорту освітнього середовища школи. Завдяки об'єднанню зусиль адміністрації та небайдужих батьків 7-А (каб.31) та 7-В (каб.19) класу, діти матимуть у приміщенні класу сучасне освітлення.

Дякуємо за співпрацю