Семінар- практикум

Семінар- практикум "Реалізація наскрізних ліній на уроках української мови, української та зарубіжної літератури".

Сучасний педагог - це той, хто розкриває потенціал учнів, а не примушує їх вчити уроки.

8 грудня у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т .Г. Шевченка в рамках методичного тижня  вчителів-філологів проведено семінар- практикум "Реалізація наскрізних ліній на уроках української мови, української та  зарубіжної літератури".

Під час виступів на засіданні МО філологи зауважили, що реалізація наскрізних ліній полягає в тому, що інтерес у навчанні є головним фактором, який необхідний для активізації розумової діяльності, розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти, формування в них позитивного ставлення до процесу й результатів своєї праці.

Вчителі-філологи на відкритих уроках продемонстрували реалізацію таких змістових ліній: громадянська відповідальність, здоров'я і безпека, екологічна безпека.