Семінар-практикум з класними керівниками на тему:  «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та дитячому колективі»

Семінар-практикум з класними керівниками на тему: «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та дитячому колективі»

6 грудня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка у рамках акції "16 днів проти насильства" практичним психологом Марією Муравйовою та соціальним педагогом Юлією Клим проведено семінар-практикум для класних керівників «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та дитячому колективі»

Метою даного заходу було:

– розширити уявлення про форми та причини жорсткого поводження з дітьми, про ознаки та прояви вербального насильства;

– сприяти усвідомленню педагогами негативного впливу вербального насильства на психічне та психологічне здоров’я дітей;

– відпрацювати з учасниками заходу такі техніки як, саморегуляція, представлення дітям зворотного зв’язку щодо їхньої поведінки, уведення правил щодо обмеження дій дітей;

- профілактика та запобігання жорстокому поводженню з дітьми;

- створення доброзичливої та відвертої атмосфери в групі.