Семінар вчителів других класів на тему

Семінар вчителів других класів на тему "Впровадження елементів STEM-освіти на уроках інтегрованого курсу "Я досліджую світ "".

Основою реформи системи освіти в Україні є формування компетентнісно-розвиненої особистості, що здатна критично мислити, самостійно вчитись, оцінювати власні можливості, орієнтуватись у сучасному інформаційно - ко-мунікаційному середовищі. 29 лютого, в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся методичний семінар вчителів других класів на тему "Впровадження елементів STEM-освіти на уроках інтегрованого курсу "Я досліджую світ "". Учасники семінару під керівництвом вчителів Наталії Демеш, Людмили Нібак та Василини Джуглі активно обговорили основні напрями STEM – підходу в організації навчально-дослідної, інтелектуальної та творчо-експериментальної діяльності учнів, дізналися про технології доповненої реальності, виготовили макет легень, створювали невидимі чорнила. Зустріч завершилася чітким усвідомленням того, що STEM-освіта — це освіта нового покоління, яка вибирає сучасне і цікаве, бо за ним — майбутнє.