"Щасливі разом"

Спорт – невід’ємна частина нашого життя. Регулярні фізичні вправи допомагають нам залишатися здоровими й активними, але у формі гри цікавіше їх виконувати. Саме тому, наприкінці навчального року, лідерами учнівського самоврядування Мукачівської ЗОШ І – ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка для учнів початкової школи проведено розважально-спортивну гру "Щасливі разом".

Під час гри діти виконували різні завдання, які були розміщені на 6 локаціях. Учасники  демонстрували свої вміння та згуртованість у командних змаганнях, показали швидкість та кмітливість у виконанні різних вправ та проходженні естафет. Діти гучно вболівали та підтримували один одного. Під час заходу вирували неймовірні позитивні емоції.

Завдяки такій грі діти розвивали увагу, вчилися долати труднощі, а головне – залишатися здоровими. На завершення заходу всі команди були нагороджені грамотами за активну участь.