« Шкідливі звички у житті підлітків»

В сучасних умовах великого значення набуває боротьба з наркоманією – потворним явищем, що наносить непоправної шкоди здоров’ю, призводить до деградації особистості, згубно впливає на виховання дітей, на їх майбутнє, наносить надзвичайну матеріальну і моральну шкоду суспільству. Все більше випадків наркоманії трапляється серед молоді і підлітків.

В Мукачівській ЗОШ І – ІІІ ст.№2 ім.Т.Г. Шевченка до Тижня профілактики шкідливих звичок та здорового способу життя, для учнів 9-11 класів проведено лекцію «Шкідливі звички у житті підлітків». Захід провів лікар – психіатр, нарколог КНП «Лікарня святого Мартина» Феделеш Василь Васильович. Він розповів школярам про дію наркотичних речовин на організм людини та вказав на наслідки їх вживання. Учні активно вступали в дискусію з лектором, обговорюючи важливу тему для сучасної молоді.

undefined