Шкільна дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

12 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка завершилась Декада військово-патріотичної роботи «Вічна слава, герої! Ми низько вклоняємося Вам!» та «Козацької слави» проведенням Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед учнів 8-10 класів. Метою гри є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

У заході приймали участь рої: "Карпатські козаки" (8-А кл.), "Соколи" (8-Б кл.), "Соколята" (8-В кл.), "Кіборги" (9-А кл.), "Гайдамаки" (9-Б кл.), "Патріоти" (10 кл.).

Учасники гри наполегливо й завзято проходили усі випробування, проявивши кмітливість, спритність, винахідливість у вирішенні поставлених завдань.

У підсумку високі результати під час гри показав рій "Патріоти" (10 кл.) - ІІІ місце та рій "Гайдамаки" (9-Б кл.) - ІІ місце.

З найкращим результатом перемогу здобув рій "Карпатські козаки" (8-А кл.).

Вітаємо переможців! Дякуємо усім учасникам гри! Разом до ПЕРЕМОГИ!