Шкільні екскурсії мають на меті не лише розвагу, але і навчання, відкриття нових знань та вражень.

Учні 3-Б та 3-В класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка разом з класними керівниками (М.Кампов та Н.Іванчо) відвідали Мукачівський центр позашкільної освіти.

Екскурсія в дендропарку була дійсно цікавою та пізнавальною. Під час екскурсії школярі дізналися багато цікавих фактів про різноманітні рослини та тварини, які проживають у цьому чудовому місці. Екскурсовод надав нам вичерпну інформацію та був дуже доброзичливим. Загальна атмосфера в дендропарку була дуже спокійною та релаксуючою. Всі залишилися задоволені цією подорожжю та радимо її всім, хто шукає відпочинок в природному середовищі та можливість поглибити свої знання про рослини та тварини.