Швидко промайнули дні роботи табору відпочинку

Швидко промайнули дні роботи табору відпочинку "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка. Протягом табірної зміни вихованці чудово провели час. У ці дні було багато різних конкурсів, екскурсій, розваг та щасливих емоцій.

Останній день - "День прощання" став не менш емоційним та радісним. Діти побували в драмтеатрі на виставі "Спляча красуня", яка перенесла глядачів у світ казки. Від яскравих персонажів та гри акторів діти були просто у захваті.

У кінці дня на дітей чекали сюрпризи, солодощі, розваги та веселий настрій.

Сподіваємось, що радісні очі та відверті посмішки говорять про те, що дітям у таборі було цікаво.

До зустрічі у наступному році!