«Смачно їсти – здорово жити!»

«Здорове харчування це – основа нашого правильного життя, це вибір та спосіб, який рухає всіх нас уперед», - такого висновку дійшли учні 4-их класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т. Г. Шевченка у ході квесту до Всесвітнього дня здорового харчування «Смачно їсти – здорово жити!»

У сучасному світі, в якому кожен день приносить нові виклики і стреси, турбота про своє здоров'я і правильне харчування стає невід'ємною частиною нашого життя. Діти на кожній із станцій перевірили та поглибили знання про одну з головних умов здорового життя - потребу харчуватися здорово: Станція1 «Загадкова»; Станція2 «Цікавинки про напої»; Станція 3 «Корисна тарілка»; Станція 4 «Пригощаємо друзів».

На кінець квесту всі поділилися суперсилою, відчули насолоду від корисних та поживних смаколиків.