"СОС Дитячі Містечка"

Протягом тижня на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка працівники «СОС Дитяче містечко Мукачево» провели лекції-тренінг для школярів.

"СОС Дитячі Містечка" - благодійна недержавна організація, що працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Ця організація є члено Міжнародної федерації "SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf)" та працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.

Тема заходів «Психологічна підримка під час стресових ситуацій». Психологи організації розповіли школярам про різні види подолання стресу, наприклад, хібукі-терапія (собака-обіймака). Всі учні та педагоги під час занять дізналися для себе багато нового та цікавого.