Стежками творчості  Тараса Шевченка

Стежками творчості Тараса Шевченка

6.03.2024 між учнями 6-их класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка була проведена квест-гра «Стежками творчості Тараса Шевченка».

Три команди: «Нащадки Тараса»(6А), «Кобзарики» (6Б), «Шевченківці»(6В) – змагалися між собою, виконуючи завдання на станціях «Шевченкознавці», «Поетична сторінка», «Мистецька імреза».

Беручи участь у заході, учні-шевченківці не тільки продемонстрували знання про життєвий та творчий шлях Кобзаря, а й поглибили їх.

Цей конкурс посприяв вихованню національної самосвідомості, гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка. Важливим є й те, що учні, працюючи в команді,  розвивали творчі здібності та здатність до взаємодії.

За підрахунками членів журі перше місце посіла команда «Нащадки Тараса»(6А),  друге-«Шевченківці» (6В), третє - «Кобзарики» (6Б).

Завдяки квест-грі «Стежками творчості Тараса Шевченка»» шестикласники усвідомили, що вони – гідні шевченківці, частина великого українського народу!