Коли грудневе повітря наповнюється святковим настроєм, а з вікон мерехтять вогники гірлянд, серця наших дітей сповнюються передчуттям. Незабаром свято, а з ним традиція, наповнена добротою, — отримувати подарунок на святого Миколая.

Напередодні 6 грудня у різних країнах Європи та світу діти начищають чоботи та ставлять їх на підвіконня або біля дверей своїх будинків, сподіваючись, що Чудотворець відвідає їх та наповнить подарунками та частуваннями.

Святий Миколай завітав і до учнів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка, який приніс їм чудовий настрій та смачні солодощі.

Дякуємо Мукачівській міській раді за написаний лист Миколаю!