Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка

89600, м. Мукачево, вул. Чорі Юрія, 14

Тел. (03131) 2-25-66

Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка

89600, м. Мукачево, вул. Чорі Юрія, 14

Свято першокласника

Свято першокласника "Давайте познайомимось!"

Вже традиційно в Мукачівській ЗОШ I – III ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченка  в День знань пройшло свято першокласників «Давайте познайомимось!». У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, дитячим щебетанням та посмішками наших школярів.

День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим,  адже першокласники відкрили для себе нову сторінку , де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька,перший урок.  Настрій наймолодшим школярам піднімали наші випускники, які влаштували для них цікаві розваги. Діти активно брали участь у локаціях , які мали  назву «Аплікація», «Павутинка з сюрпризом», «Досліди», «Влуч у ворота», «Музична», «Спритні та веселі» на яких школярі виконували різні завдання, весело і цікаво провели час. Завершили свято врученням "кульки мрії" ,яка поведе першокласників у Країну знань.

Навчальний 2023 - 2024 рік розпочався весело та життєрадісно . Нехай проминуть усі  його дні, як чарівна музика , як  лагідна пісня, і подарують учням якісні знання, відмінний настрій, міцну дружбу!