Технологія доповненої реальності👌

Це нова течія в індустрії освіти. Ця технологія дозволяє оживляти об'єкти в прямому сенсі цього слова, використовуючи наші мобільні пристрої, смартфони, планшети👍

Додаток доповненої реальності "Skyscrepers AR" містить 3D моделі п'ятьох хмарочосів світу.

На уроці "Я досліджую світ" під час вивчення теми "Подорож країнами світу" учні 2-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г. Шевченка мали можливість ознайомитися з найвищими хмарочосами в світі, а саме Ейфелевою вежею, яка знаходиться у Франції - місто Париж та вежа Петронас Таурес в Малайзії.

Школярі з задоволенням взяли участь у віртуальній екскурсії, розглядали будову та знаходили інформацію про даний об'єкт. З'ясовували висоту та особливості цих будівель🌇🌉