Тиждень природничо- математичного циклу в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка

У рамках методичного тижня природничо- математичного циклу в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка, вчителі математики Білей Катерина Юріївна, Піняшко Діана Юріївна та Пилипчук Ольга Володимирівна провели відкриті уроки з тем: "Множення одночлена на многочлен", "Властивості кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною" та "Розв'язання показникових рівнянь".

Шляхом застосування активних форм ведення уроку, вчителі розвинули в учнях пізнавальний інтерес до предмету, уміння аналізувати та логічно мислити. Показали можливості сучасного уроку, використавши продуктивні інноваційні технології. Довели, що для того щоб урізноманітнити викладання уроків математики, потрібно застосовувати сучасні, цікаві та ефективні методи, які до вподоби всім нашим учням.