"Толерантність врятує світ"

До Міжнародного дня толерантності   соціальним педагогом Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка Юлією Клим проведено виховні години з учнями 5-8 класів на тему "Толерантність врятує світ", метою яких є: ознайомити дітей з поняттям «толерантність»; виявити основні риси толерантності; сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; сприяти усвідомленню того, що добро слід починати із себе; пробудити у них щирий інтерес до всього корисного, морального, бажання берегти людську гідність. Показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріпити знання учасників про компоненти толерантності, учити розуміти і поважати один одного, удосконалювати вміння толерантного спілкування.

Адже, як казав Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії миру "Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями".