Традицією нашої Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г. Шевченка є щорічне відзначення Міжнародного Дня Матері – Землі – 22 квітня.

«Чисте довкілля-чисте сумління» - під такою назвою проведено виховний захід у 7 – А, Б, В класах класними керівниками Діаною Піняшко, Наталією Дичкою та Катериною                       Білей.

У ході заходу учні довідались про історію створення свята, його традиції, цікаві факти про Землю. Учасники команд впевнено і швидко справлялись з різними та цікавими видами завдань, які сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи. Учні та глядачі отримали позитивні враження, глибше зрозуміли  значення власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

undefined