"Традиції родини"

З давніх-давен сім‘я була і залишається основою основ, будучи запорукою продовження роду, виховання дітей, майбутніх свідомих громадян своєї країни. Завдяки сім‘ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! З метою шанобливого ставлення до звичаїв та традицій українського народу, відповідального ставлення до батьків, родини, батьківського дому, Батьківщини, розвитку почуття прекрасного, класний керівник Дудаш А. І. разом із учнями 8-В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка організували родинну зустріч "Традиції родини". У колі близьких людей учні, батьки, бабусі ділилися своїми традиціями, які є у кожній сім‘ї, створювали «герби» своєї родини, основою яких ставали цінності родини, говорили один одному теплі, чуйні слова. Під час заходу спостерігалась радісна, тепла атмосфера та щирі, незабутні емоції усіх його учасників.