"Тваринний та рослинний світ"

Де краще учні запам’ятовують та дізнаються чогось нового?! Звичайно, на екскурсії. Так, учні 6-В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка разом з вчителькою ІК «Пізнаємо природу» Кариною Данашевською мали нагоду здійснити екскурсію до Мукачівського центру позашкільної освіти, де дізналися багато цікавого про рослинний та тваринний світ.

Мета екскурсії полягала у формуванні в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, проводити спостереження та дослідження у природі.

Кедр ліванський, 70-річний фікус, Біловухий фазан, ігуана, черепахи, папуги, шиншили, морські свинки та кролики і багато інших найрізноманітніших видів рослин та тварин ще надовго запам’ятаються, а обіцянка повернутися ще раз - неодмінно здійсниться!