У школі провели еко семінар для вчителів.

Навчання школярів у Новій українській школі через цінності підвищує рівень екологічної культури, грамотності здобувачів освіти, допомагає вирішити екологічні проблеми суспільства. Реалізація в освітньому процесі практичних засобів, спрямованих на формування екологічної компетентності в учнів, є одним із шляхів до формування ключової компетентності для життя у сучасному світі - екологічна грамотність і здорове життя. Тому, злагоджена комплексна системна роботи вчителів сучасної школи повинна забезпечити процес мотивації, стимулювання дітей до раціонального користування природними ресурсами, відповідальної поведінки у природі, наслідків власної поведінки в екосистемі. Еко семінар для педагогів школи, який проводила заступник директора Едіта Труш переслідував мету, щоб вчителі вміли навчати школярів школи ощадно використовувати природні ресурси з розумінням важливості збереження природи для сталого розвитку суспільства, дотримуватись правил природоохоронної поведінки, розуміти екологічні проблеми в навколишньому світі та генерувати нові ідеї для розв’язання екологічних проблем суспільства.