УЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ - РУШІЙНА СИЛА СЕРТИФІКАЦІЇ!

Одним із ключових етапів вдосконалення якості освіти є сертифікація педагогів. Процес сертифікації допомагає знайти кращих учителів, які готові стати рушійною силою на шляху змін та покращення якості освіти.

Саме такою рушійною силою є учителі початкових класів, які стали першопрохідцями сертифікації.

Раді повідомити, що серед 29 вчителів Закарпатської обл., успішно пройшли сертифікацію педагоги Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка - Наталія Іванчо та Людмила Нібак.

Успішне проходження сертифікації є підставою для присвоєння учителю кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також 20% надбавки до зарплати. Крім того, педагог має право впроваджувати та поширювати власні методики компетентнісного навчання, долучатися до розроблення нових інструментів забезпечення якості освіти, розробляти та брати участь в акредитації освітніх програм.

Вітаємо колег з гарними результатами та бажаємо впевнено та успішно долати всі сходинки на шляху професійного зростання.