Учні 2- В класу Мукачівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2  ім.Т. Г. Шевченка побували на пізнавальній екскурсії

Учні 2- В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т. Г. Шевченка побували на пізнавальній екскурсії "Знай рідне місто".

Учні 2- В класу Мукачівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2  ім.Т. Г. Шевченка побували на пізнавальній екскурсії  "Знай рідне місто".

Школярі дізналися, як місто зростало і розвивалося, про старовинні будівлі, пам'ятники та видатних людей Мукачева. В сесійній залі міської ратуші екскурсовод Макс Адаменко розповів, хто такі депутати, хто зображений на гербі міста, що символізує прапор Мукачева. Екскурсія для мукачівських школярів безкоштовна. Але в цей нелегкий час ми робимо свій внесок у важливу справу захисту нашої країни. Другокласники зібрали 2360 грн. на підтримку ЗСУ і залишились задоволеними, що зробили свій внесок для приближення перемоги!