Учні 5-Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім Т. Г. Шевченка провели навчальну екскурсію до ЧИНАДІІВСЬКОГО замку!!

Шкільне життя буває цікавим. Хочеться, щоб цей час запам'ятався учням, щоб навчальні будні перетворювались на щасливі дні дитинства. Тому, учні 5-Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім Т. Г. Шевченка провели навчальну екскурсію до ЧИНАДІІВСЬКОГО замку!!

Метою заходу було вивчення історії рідного краю, формування поваги до культурної спадщини Закарпаття. Що ж ми почули у ході екскурсії? "«Сент-Міклош» (в перекл. з угор. «Святий Миколай») запозичив назву від села, яке на Чинадійово перетворилося у 1944 році. У ХV ст. барон Імре Переньї збудував Чинадіївський замок за зразком романських феодальних фортець. Двоповерхова будівля з товстими стінами, просторими підвалами та віконцями-бійницями давала змогу успішно захищати від нападів ворогів." - Так розповідала екскурсовод. А це значить, що війни, розбійницькі напади і потреба захищатися - існували завжди.

Основні приміщення мають сферичні зводи, а вежі – хрестоподібні дахи. Меблі інтер’єру та віконні вітражі відтворюють часи, коли тут ще жили Ракоці. Крім того, в замку є «таємні внутрішні переходи»  та система підземних ходів.

Після - діти мали можливість  оздоровитись фізично, отримати заряд енергії і бадьорості. Цьому сприяло катання на коні запропоноване учням. Таким прогулянкам радіє кожний.