"Україна в моєму серці"

Виховання патріотизму та національної самосвідомості – справа вкрай необхідна і дуже непроста . Як показує досвід багатьох країн , саме почуття національної гідності сприяло їх швидкому розвитку .

Формування національної самосвідомості являє собою систему , що створювалася протягом віків самим народом. Саме тому ,1 вересня, в Мукачівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 2  ім. Т.Г. Шевченка була проведена виховна година «Україна в моєму серці» . Мета заходу: збагатити і розширити уявлення учнів про Україну, її історичне минуле і сьогодення;формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до символів України, до своїх батьків;спонукати  учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі; виховувати духовне багатство особистості, патріотичні почуття приналежності до українського народу, України, почуття толерантності, поваги.