«Українська писанка - непереможна!»

Українська писанка-це віковічна традиція, яка дісталася нам у спадок від предків. Це символ Сонця, життя, його безсмертя, любові, краси, весняного відродження, добра та радості. Виготовлена власноруч, вона є надійним оберегом для родини, оселі, чудовим символом великодніх свят. Цьогорічний шкільний конкурс, проведений 31 березня  в Мукачівській ЗОШ І – ІІІ ст.№2 ім.Т.Г.Шевченка, яскраво продемонстрував, що учні шанують і продовжують звичаї і традиції, свого народу.

Метою конкурсу була підтримка юних талантів, стимулювання духовного творчого потенціалу молоді, дослідження і відтворення кращих зразків культурної спадщини краю. Найкращі вироби шкільної виставки будуть показані на міському конкурсі.