"Умілі руки"

"Умілі руки". Під такою назвою пройшов день 3-й у таборі відпочинку при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка.

Діти з цікавістю долучились до участі у майстер-класах, які підготували для них вчителі трудового навчання ЗОШ N2 Крістіна Кампов та Карина Данашевська.

Під час майстер-класу "Літній бриз" діти з кольорового паперу виготовляли "фруктові" віяла у формі дольки кавуна, лимона та апельсина.

Так як влітку буває дуже і дуже спекотно, яскраві, соковиті кольори віяла подарують справжню прохолоду і гарний настрій.

Захоплюючим заняттям для дітей був майстер-клас ліпки з солоного тіста "Кошик з квітами", у ході якого кожен проявляв свою фантазію та творчість. У результаті вийшли чудові квіткові композиції.

Завершився день проведенням дефіле "Мистецтво моди". До уваги глядачів конкурсанти презентували ряд оригінальних капелюхів виготовлених з підручних матеріалів.