Урок на тему

Урок на тему "Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Односкладне речення»

У рамках проведення чергового засідання методоб'єднання вчителів-філологів у п'ятницю 8 грудня 2023 року у 8-Б класі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся  показовий урок на тему "Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Односкладне речення», на якому  вчитель української мови та літератури Алла Лендєл разом із восьмикласниками  узагальнили та систематизували  відомості про односкладні речення, їх групи та види, виконавши вправу "Незакінчене речення" та «Асоціативний кущ».

Родзинкою уроку став "Кодовий диктант", для якого Алла Іванівна підібрала такий матеріал, що дав змогу усім присутнім здійснити "подорож у часі" і пригадати  традиції й обряди нашого народу, пов’язані з одним із улюблених свят українського народу, особливо молоді, яке  відзначалося 13 грудня, а цього року 30 листопада - День святого Андрія Первозванного, або, як кажуть у народі , Андріїв день.