Великдень – світле свято, до якого по-особливому готуються.

Великдень – світле свято, до якого по-особливому готуються. Оселі сяють чистотою, їх прикрашають традиційним декором, гарними великодніми композиціями. Так, напередодні великого свята, у ході марафону зі збору коштів на допомогу ЗСУ «Україна-країна великих сердець!», уМукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся ярмарок-продаж "Великодній декор". У продажі були: декоративні вінки, свічки, прикраси у вигляді гірлянд, підвісок, подарунки та сувеніри. Вчителі закладу із задоволенням завітали на ярмарок, щоб придбати собі вироби, які додадуть їхньому будинку святкової атмосфери. За одну коротку перерву товар вдалось зреалізувати на суму понад 10 000 грн. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає усіх нас на добрі справи, а Господь дарує віру, надію, любов та омріяну Перемогу!!!