Відкриття пришкільного табору відпочинку

Відкриття пришкільного табору відпочинку "Сузір'я друзів"

Найрадіснішою порою для школярів є літні канікули. Адже вся дітвора їх чекає з нетерпінням. А ще краще вони запам'ятовуються, коли їх проводять весело. Так, 04 червня відбулось відкриття пришкільного табору відпочинку "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка для 60 дітей пільгових категорій. Перший день розпочався із ознайомлення з правилами безпечної поведінки та ранкової зарядки. Пізніше присутні вихованці мали змогу переглянути концертну програму, яка додала їм піднесеного, веселого настрою. Набравшись сил після смачного обіду, діти з вихователями відправились у драматичний театр на перегляд чудової вистави "Сіра та Руда". Але щемливим заходом дня було долучення дітей до проведення акції "Голоси дітей" із прив'язуванням на дерева дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців, чиє життя забрала війна. Бажаємо щиро, нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Адже маленькі частинки великого щастя, ім'я якому - Життя!