Вихованці табору відпочинку

Вихованці табору відпочинку "Сузір'я друзів" провели насичений подіями "День мистецтва"

Вихованці табору відпочинку "Сузір'я друзів" провели насичений подіями  "День мистецтва".

Після ритмічної зарядки "У дружньому колі", де вони зарядилися позитивною енергією, із задоволенням відвідали Мукачівський цетр дитячої та юнацької творчості.

Діти взяли участь у майстер-класах:

"Художня кераміка" під керівництвом Сливчук Ольги, де створювали своє родинне дерево з глини та ознайомилися з гончарними технологіями мистецьких виробів.

На іншому занятті з живопису "Срібний мольберт" (керівник Гагель Юліанна) дізнавалися, що таке  автопортрет та малювали його фарбами, вчилися техніки їх змішування.

Виготовляли методом  паперопластики композицію "Патріотичне серце" під керівництвом Бокши Наталії за зразком готового виробу. Закінчилась зустріч танцювальним батлом та караоке "Разом співаймо- Україну прославляймо!"

Дякуємо вчителям МЦДЮТ за чудову програму!

Після обіду вихованці провели ігри розважального характеру "Чарівні кільця", "Змійка", " Кольоровий м'яч", "Спритна мавпа".

Все було чудово!