Виховні заходи до 84 річниці проголошення Карпатської України

Протягом 15-17 березня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка серед учнів старших класів відбулися виховні заходи, присвячені 84-й річниці проголошення Карпатської України.

Під час історичних годин учні ознайомилися з хронологією подій, видатними постатями, унікальними фото-та відеодокументами тих днів та героїчним минулим нашого краю.

З цікавістю старшокласники переглянули та обговорили документальний фільм"Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939 років".

Проведені заходи сприяють патріотичному вихованню підростаючого покоління, допомагають зберегти пам'ять про героїзм захисників Карпатської України та відомого громадського, культурного та політичного діяча, Президента Карпатської України Августина Волошина.