Вистава

Вистава "Балада про дівчинку Агнешку та двох лицарів-суперників"

Перегляд вистави - це завжди не тільки цікаво, захоплююче, а й пізнавально, оскільки завдяки акторській грі глядач має можливість поринути в незабутній світ персонажів. 23.05.2023 р. учні 5-6 класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченка мали можливість переглянути виставу "Балада про дівчинку Агнешку та двох лицарів-суперників" за п'єсою Світлани Новицької у постановці Тетяни Курти. Ця чудова сімейна балада не залишила байдужим жодного глядача, адже діти мали реальну можливість перенестися в часі та зануритися в таємничий світ середньовіччя, побачити неперевершені бої лицарів, умовно приміряти на себе могутні лицарські обладунки, відчути міць справжньої зброї і познайомитися з особливостями життя лицарів. Окрім того, ця вистава спонукала глядачів замислитися над питаннями добра і зла, любові та ненависті, вірності та зради. Відрадно, що одну з ролей (а в деяких постановках цієї вистави - головну роль) грала випускниця нашої школи Вероніка Новосад (Балог). Гордимося нею! Акторам висловлюємо велику вдячність за гру!