Виставка вухастих та пухнастих

Виставка вухастих та пухнастих "Братик-Кролик" - це унікальне місце, де можна не тільки дивитися, але ще гладити і навіть годувати маленьких тварин та пухнастих кроликів.

Саме там побували учні 2-их класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка. Під час екскурсії дітки насолоджувалися часом проведеним з друзями нашими найменшими. Спостерігали за різноманіттям породистих і декоративних кроликів, морських свинок, шиншил, єнотів, папуг, білочок та багато інших звірят. Вчилися ставитись до тварин з добротою та турботою, адже дитина вчиться поважати тих, хто слабший. Діти, які виявляють у поведінці справедливість, доброту й милосердя, більш добрі, шляхетні й уважні до людей. Добре ставлення до тварин допомагає учневі стати гуманною людиною й повноцінним членом суспільства.