ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ІІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика !!

ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ

ІІІ етапу ХХІV Міжнаро

з української мови імені Петра Яцика !!!

16  грудня 2023 року в м. Ужгороді відбувся третій (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу, до вивчення української мови і літератури.

Приємно відзначити, що призерами ІІІ (обласного) етапу стали й наші учні:

- МИКУЛАНИНЕЦЬ Емілія, учениця 3-Б класу – ІІІ місце;

- КЕПІЧ Катерина, учениця 6-А класу – І місце;

- КЕКЛЯК Анастасія, учениця 11-го класу – ІІІ місце.

Вітаємо учнів-переможців з нагородженням Дипломами І і ІІІ ступенів, а також учителів:

-       КАМПОВ Марію Василівну, вчителя початкових класів;

-       ЛАШКАЙ Віту Степанівну, вчителя української мови та літератури.

Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання нашим вихованцям! Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками.