Вітаємо наших юних рятувальників та бажаємо нових перемог!
12 травня команда Мукачівської ЗОШ І–ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка «Нескорені вогнем» взяла активну участь у змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки» серед шкіл Мукачівської територіальної громади.
Шевченківці гідно представили рідну школу, продемонструвавши свої знання і вміння під час проходження різних етапів змагань.
Особливо відзначилися учасники на етапі тестування «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях», де команда посіла почесне ІІІ місце.
Вітаємо наших юних рятувальників та бажаємо нових перемог!