Вітаємо Євгена Горвата!

Днями в Миколаєві Дністровському, що на Львівщині пройшов" Кубок Галичини " з боксу на честь ЗСУ. Команда мукачівських боксерів, складена з п'яти вихованців і тренерів, вдало виступила в півфіналі, отримавши чотири перемоги в п'яти боях. А фінал видався для мукачівців ще більш успішним , стовідсотковим, п'ять перемог із п'яти можливих. В ході змагань учень 8 – Б класу Мукачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім.Т.Г. Шевченка Євген Горват ( КОДЮСШ"Спартак") отримав золоту нагороду. Також школяр взяв участь у Чемпіонаті України серед юніорів , в якому був нагороджений золотими нагородами та отримав звання кандидата у майстри спорту України з боксу.

Вітаємо Євгена Горвата з гарними результатами, бажаємо йому тільки перемог, адже перемагаємо ми - перемагає Україна !