Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Починаючи з 25 листопада по 10 грудня щорічно проходить. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В рамках даної акції соціальний педагог Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка Клим Ю.І. провела виховні години із учнями 6-8 класів на тему: "Що таке насилля. Його форми. Як себе захистити. "
Метою яких є: познайомити учнів з поняттям «насильство», видами насильства, правовими та юридичними аспектами, сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для учнів чи інших людей; обговорити питання, як відрізнити конфлікт від насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з однолітками чи іншими людьми.