"Єдність через різноманітність"

З нагоди Європейського дня мов, який відзначають 26 вересня, учні Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка (Шевельова Злата, 7-В кл.; Палчей Дарина, 6-А кл.; Балажинець Федір, 6-А кл.), випускниці закладу (Олексин Владислава, Фединишинець Ольга) та

учень ліцею Святого Іштвана (Балажинець Арсеній) взяли участь у Міжнародному фестивалі - конкурсі "Єдність через різноманітність" виконання пісні різними мовами світу, що проходив у м.Кишинів, Молдова.

Дівчата виконували пісні сучасних франкомовних виконавців. Журі високо оцінило не тільки вокальне виконання Влади, Дарини, Злати, а й музичний супровід чудовивих музикантів Федора, Арсенія та Ольги.

Серед 43 учасників з різних країн у віковій категорії 9-12 років

Шевельова Злата та Балажинець Арсеній з піснею "Parce que t'es là" de Sophie de Quay отримали І місце;

Палчей Дарина та Балажинець Федір з піснею " L' amour, la mer et la mer" de Vincent Prémel - ІІ місце.

Серед 41 учасника у віковій категорії 16-18 років

Олексин Владислава та Фединишинець Ольга з піснею та своїм кліпом " "J'te laisse" de Samares отримали І місце.

Вітаємо переможців з чудовими результатами!

До вашої уваги один із переможних номерів.