З любов'ю і вдячністю в серці!

У 6-В класі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т. Г. Шевченка 23 січня 2024 року відбулася виховна година, присвячена Дню Соборності України, який відзначається щорічно 22 січня і  зараз має особливе значення для кожного українця в часи повномасштабного вторгнення рашистів на Україну.

Але ще одна подія  сталася в цей день у житті шестикласників: вони отримали неймовірно цінний подарунок – це  прапор з підписами та побажаннями наших воїнів-захисників 105-го батальйону 63-ї окремої механізованої бригади. Його передав Бігар Олександр, батько учениці 6-В класу та колишній учень нашої школи, від імені усіх його побратимів за те, що вже другий рік поспіль батьки та учні з любов’ю і вдячністю підтримують наших захисників. Багатьох бійців, які залишили свій автограф на прапорі, на жаль, уже нема серед живих, але пам’ять про них залишиться у наших серцях.

Цей цінний подарунок знаходиться тепер у класі і кожний, хто заходить у кімнату-музей ім. Т. Шевченка, має змогу побачити його.