Задонать для ЗСУ разом з Максом Адаменком!

Знати історію Мукачева - обов'язок кожного містянина. Вивчати ж її у незвичній формі - це не тільки пізнавально, а й цікаво. Екскурсія до замку "Паланок" у вечірній час разом з Максом Адаменком є свідченням цього.

26 квітня учні 6-А класу Мукачівської ЗОШ №2 ім.Т.Г. Шевченка разом з батьками та класним керівником Вітою Лашкай відвідали Мукачівський замок - пам'ятку архітектури національного значення України.  Родзинкою екскурсії було дійство, яке представив Макс Адаменко, перевтілившись в образ монаха, який гостинно приймає гостей у володінні та артистично розповідає про володарів та простих мешканців замку.

Проте найважливішим є те, що шестикласники усвідомлювали важливість відвіданої екскурсії. Мова йде не тільки про отримані знання, а й про те, що вони, зібравши кошти для екскурсії (5000 грн), задонатили для ЗСУ!

Перемога буде за нами, бо в Україні ростуть діти, які усвідомлюють, що майбутнє в їхніх руках!